Hakkımızda

ERTAŞ GLOBAL LOGISTICS müşterilerine güvenilir, hızlı ve ekonomik taşıma hizmetleri sunmak amacı ile 2011 senesinde kurulmuştur. ERTAŞ GLOBAL LOGISTICS, deniz, hava, kara, demiryolu ve kombine taşımacılık hizmetleri ile müşterilerinin ithalat ve ihracat yüklemeleri için bir çözüm ortağı olmuştur.

Vizyon ERTAŞ GLOBAL LOGISTICS, Türkiye ve Dünya çapında hizmet veren acentalar ile yaptığı iş birliği ve anlaşmalar neticesinde sektöründe rekabet eden değil rekabet yaratan firma olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Misyon Şirketler için küresel ticaretin vazgeçilmez bir olgu olduğu bugünlerde taşımacılık hizmetini, malın ve şirketin kalitesinin bir göstergesi olarak gören ERTAŞ GLOBAL LOGISTICS, müşterilerinin tüm lojistik ihtiyaçlarını çağımızın gereksinimleri doğrultusunda hızlı, esnek ve ekonomik çözümler üreterek karşılamaktadır.

Amacımız Müşterilerimiz işverenimizdir felsefesi ile beklentilerini karşılanmak, Müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmeti en ekonomik şekilde sağlamak, Müşterilerimize aldıkları hizmetin başlangıcından tamamlanma sürecine kadar doğru bilgi akışının sağlamak, Çağımızın ve müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda kendini sürekli geliştirerek kendini geleceğe hazırlamaktır.